61

Re: Neznámý

Máš krásný fotky  a nejsi sám kdo pořád  a všechno fotí.  ab ab ab ab

62

Re: Neznámý

No, pro mě je to trochu změna, sice to sem nepatří, ale několik roků zpět jsem fotil hlavně vzduchovky (www.vzduchovka.cz), ty ale nejsou tak pěkné.  Zpátky k hvězdníkům, v nejbližší době jsou na řadě dva kolibříci, to bude překvapení, pak pokud je dobrá cedulka tak Temptation a Royal Velvet. Ostatní ještě spinkají nebo pauzírují.

63

Re: Neznámý

Radime, to já fotím cibulky taky ,já tomu říkám úchylka ab
a je mi jedno co si kdo říká ab

64

Re: Neznámý

No teda to jsem koukala  vzduchovky fotit,to máš jako zaměstnání nebo taky koníčka?  Jednu mám doma  a dřív jsem s ní střílela na chatě myšky. Byla to dobrá zábava  a taky užitečná. ab:) ab ab

65

Re: Neznámý

Koníčka, mám zlatou manželku, je toho plný byt, jiná by mě vyhnala.... (přesněji v koutě vzduchovky a pod oknem hvězdníky)

66 Naposledy upravil: karelex (05-03-2011 16:05:19)

Re: Neznámý

Tak to máš dobrý  a manželku pozdravuj.  Já mám amky docela všude taky  jen manžel není tak moc nadšený, ale taky to snáší.  Jo a já k tomu mám zase krysařičku se štěňátky an an

67

Re: Neznámý

Radime u mě se focení zvrhlo na obsesi je to na psichyatra,tak si z toho nic nedělej a foť.  ab

68

Re: Neznámý

Zdravím všechny, dneska se začal konečně kvést jeden bezejmenný kolibřík, vloni byl úplně na odpis se spálou a bez jediného kořínku. Letos má dva stvoly. Krásná, tmavá červeň, lepší fotky budou zítra.

PunBB bbcode test

69

Re: Neznámý

Radime barva je nádherná. an

70

Re: Neznámý

je krasna, skoro bych ji rikal cervena Misty an

71

Re: Neznámý

http://img.janforman.com/th/DSCF5642pjbw.JPG
zase jedna záměna ,tohle měla být Benefica,   ac     ac