151

Re: Nabídka cibulek

Evčo,tojsou barvičky.Je krásná...

152 Naposledy upravil: helena (14-03-2010 08:40:27)

Re: Nabídka cibulek

Potřebuji adresu:
Radka,Janky a JitkaU2.
Příští týden bych to poslala.(cibulku-  dala jsem jí název Autey)
Dozráli mi semínka Gilmar ( v mých fotkách ho najdete) -chcete je přidat k cibulce,nebo pokud by měl zájem někdo jiný.

153

Re: Nabídka cibulek

helena napsal:

Potřebuji adresu:
Radka,Janky a JitkaU2.
Příští týden bych to poslala.(cibulku-  dala jsem jí název Autrie)
Dozráli mi semínka Gilmar ( v mých fotkách ho najdete) -chcete je přidat k cibulce,nebo pokud by měl zájem někdo jiný.

Heli adresu jsem poslala přes imail an když mi přibalíš semínko ráda ho skusím vypěstovat ad

154

Re: Nabídka cibulek

Heli já už posílal máš je obě v sz   ab

155

Re: Nabídka cibulek

Radku ,to já vůbec nevěděla,že jsi mi už adresu poslal.Tam já vůbec nelezu.Jak mi to nepřijde na mejl,tak o ničem nevím.Teď mi to tu mladá ukazovala.
Tak adresy už všechny mám.Jak to nachystám napíšu kdy jsem to poslala.

156

Re: Nabídka cibulek

Neva nic se neděje když tak tu je můj email ale asi tu také někde je ra.cermak@centrum.cz  ag

157

Re: Nabídka cibulek

helena napsal:

Potřebuji adresu:
Radka,Janky a JitkaU2.
Příští týden bych to poslala.(cibulku-  dala jsem jí název Autrie)
Dozráli mi semínka Gilmar ( v mých fotkách ho najdete) -chcete je přidat k cibulce,nebo pokud by měl zájem někdo jiný.

Heli, taky budu ráda za semínka  an

158

Re: Nabídka cibulek

Evy ty už je máš nabalené -   i karen.

159

Re: Nabídka cibulek

Heli dík !Zase bude nějaká  zábava.Už se těším na pošťačku!!!  ab   ab   ab

160

Re: Nabídka cibulek

ab  ab i já už je mám nabalené  ab  ab  ad

161

Re: Nabídka cibulek

helena napsal:

Evy ty už je máš nabalené -   i karen.

Heli, díky moc, už se těším na balíček  an

162

Re: Nabídka cibulek

Evi právě jsem dorazila z baumaxu hádej co jsem si koupila ab  ab správně cibule am. 3 ks:Allure,Promise a Fairytale an  an cibule jsou jako grepy a docela ujdou i zdravotně ale koupel je nemine.Cedulky na označení mají po 50ks za 55kč. ag  ag Jinak se muselo hodně vybírat nahnilé nebyly ale spálu měla skoro každá. ag  ag

163

Re: Nabídka cibulek

janka napsal:

Evi právě jsem dorazila z baumaxu hádej co jsem si koupila ab  ab správně cibule am. 3 ks:Allure,Promise a Fairytale an  an cibule jsou jako grepy a docela ujdou i zdravotně ale koupel je nemine.Cedulky na označení mají po 50ks za 55kč. ag  ag Jinak se muselo hodně vybírat nahnilé nebyly ale spálu měla skoro každá. ag  ag

Jani, za kolik je měli??? Pěkně tu sbírku rozšiřuješ  ab  Ty tři co jsis koupila taky mám, taky z Baumaxu  ab  A díky že jsi se mi mrkla na ty cedulky  an

164

Re: Nabídka cibulek

Evča napsal:

Jani, za kolik je měli??? Pěkně tu sbírku rozšiřuješ  ab  Ty tři co jsis koupila taky mám, taky z Baumaxu  ab  A díky že jsi se mi mrkla na ty cedulky  an

taky za 189,- tak musím mlčet a holky zatím neukazovat ab  ab  ab vyfotím cibule a ukážu :cool:  :cool: ty cedulky jsou obyčený ale učel splní taky jsem si 1pytlík koupila

165

Re: Nabídka cibulek

janka napsal:

taky za 189,- tak musím mlčet a holky zatím neukazovat ab  ab  ab vyfotím cibule a ukážu :cool:  :cool: ty cedulky jsou obyčený ale učel splní taky jsem si 1pytlík koupila

Ale nám je ukázat můžeš  ab .Já tam místo toho Fayritale Green Goodes.Ten Fayritale mi na obrázku připadal jako ten můj Carnival  an

166

Re: Nabídka cibulek

Macek napsal:

Ale nám je ukázat můžeš  ab .Já tam místo toho Fayritale Green Goodes.Ten Fayritale mi na obrázku připadal jako ten můj Carnival  an

Maci, já mám na té Fairytale pět mimin, tak když budeš chtít tak ti jednu rezervuji  an Green Goodes jsem taky chtěla, ale cibulky tam byly jen tři, a všechny zhnilé   ac

167

Re: Nabídka cibulek

Tak to jsou ty am. ab http://sklad.obrazku.cz/t338219_spla001.JPG an  ae

168

Re: Nabídka cibulek

Jani, teď ještě aby byly zdravé  an  Já mám zdravé (snad) všechny až na tu Allure  ac  Ta nevypadá moc dobře  ac

169

Re: Nabídka cibulek

Evča napsal:

Jani, teď ještě aby byly zdravé  an  Já mám zdravé (snad) všechny až na tu Allure  ac  Ta nevypadá moc dobře  ac

akorát ta Promise je trošku chycená spálou ale nic velkého tak je už ořezaná a koupou se holky ab  ag ty dvě byly uplně čistý ab  ab tak to snad dobře dopadne :cool:

170

Re: Nabídka cibulek

Snad ano, jsou to pěkné odrůdy, určitě se jim u tebe povede  an

171 Naposledy upravil: helena (15-03-2010 15:06:11)

Re: Nabídka cibulek

Radku ve středu by měla cibulka dorazit.Je malá tak nečekej žádné zázraky.

172

Re: Nabídka cibulek

jasnačka Heli budu v očekávání  ab  ad

173

Re: Nabídka cibulek

Radek napsal:

jasnačka Heli budu v očekávání  ab  ad

..........a kruci.... ab  ab  ab

174

Re: Nabídka cibulek

Dneska mi přišel katalog od Bakkera....5 amarylek za 779,-........
http://sklad.obrazku.cz/t339121_P1110786.JPG

175

Re: Nabídka cibulek

Macek napsal:

Dneska mi přišel katalog od Bakkera....5 amarylek za 779,-........
http://sklad.obrazku.cz/t339121_P1110786.JPG

TO je slušná cena né jedna á156,- ab  ab teĎ jde o to jaké budou :o  :o

176

Re: Nabídka cibulek

janka napsal:

TO je slušná cena né jedna á156,- ab  ab teĎ jde o to jaké budou :o  :o

Macku tuhle směs tam měl už unoru a je to překvápko ab  ab  ab není to co je na obrázku :o  ad

177

Re: Nabídka cibulek

Evča napsal:

Maci, já mám na té Fairytale pět mimin, tak když budeš chtít tak ti jednu rezervuji  an Green Goodes jsem taky chtěla, ale cibulky tam byly jen tři, a všechny zhnilé   ac

Tak jo Evi,uvidíme,jak Ti vykvete a pokud bude jiný než ten můj,tak mi ho rezervuj  an
Ve středu jedu do Mostu (mám to 25 km-z Jirkova) tak se na ty Green Goodes můžu mrknout a když budou OK,tak Ti ho můžu vzít a poslat,jestli máš zájem  an

178

Re: Nabídka cibulek

janka napsal:

Macku tuhle směs tam měl už unoru a je to překvápko ab  ab  ab není to co je na obrázku :o  ad

To se dá čekat.Mě by se líbila ta růžovobílá.....

179

Re: Nabídka cibulek

janka napsal:

Tak to jsou ty am. ab http://sklad.obrazku.cz/t338219_spla001.JPG an  ae

Holky já jsem na to zvědavá,jak nám vykvetou.... an  ab

180

Re: Nabídka cibulek

Macek napsal:

Tak jo Evi,uvidíme,jak Ti vykvete a pokud bude jiný než ten můj,tak mi ho rezervuj  an
Ve středu jedu do Mostu (mám to 25 km-z Jirkova) tak se na ty Green Goodes můžu mrknout a když budou OK,tak Ti ho můžu vzít a poslat,jestli máš zájem  an

Marci, jsi hodná, ale už nic kupovat nemůžu  ac Na tu Fairytale si tě napíšu, abych pak nezapomněla, ale budeš si muset nějaký čas počkat než cibulky povyrostou  an