421

Re: Pestovanie zo semienok

Mě vzešla semínka od Lenky Hercules 1 i 2,ale Benfika pořád nic to mě mrzí ac na tu jsem se moc těšila sázená 23.4.
Od Helenky a Evči sázená 22.4. také nelezou ac ještě jim budu chvíli domlouvat snad si dají říc ab

422

Re: Pestovanie zo semienok

Robe, já jsem sadila 5 semínek té bílorůžové, a všechny už jsou venku.

Jinak kříženci Evergreen x Giraffe už taky lezou an

423

Re: Pestovanie zo semienok

mě ještě nelezou  ac    ac

424

Re: Pestovanie zo semienok

Janko, nic si z toho nedělej, mně také z hlíny neleze nic... to víš, nejsme na jižní Moravě! tam to jde úplně samo ab
ale ty ve vodě mají kořínky snad úplně všechny, až na to, že jsou to hodně drobná semínka. uvidím, co se z toho do podzimu stane a kdyžtak ti pošlu semenáčky

425

Re: Pestovanie zo semienok

Moc děkuji budu ráda  an   an

426

Re: Pestovanie zo semienok

Děvčata,já bych byl moc vděčný za semenáček Herculese od Lenky,semínka na mě nevyšla.Moc děkuji předem.

427

Re: Pestovanie zo semienok

jooo DJ, kvete mně druhý stvol Novelly a měla jsem pocit, že bys měl zájem o vlastní, nekřížená semínka. dnes jsem tedy pylovala (prakticky na zakázku ab ), tak pokud se zadaří, máš je u mě

428

Re: Pestovanie zo semienok

Evi, prosím prosím, pokud ti zůstane pár semínek čisté Novelly tak taky moc ráda adoptuji :-)

429

Re: Pestovanie zo semienok

Komule,ty čteš myšlenky?No jsem nadšený.

430

Re: Pestovanie zo semienok

Komulko Evinko, smím prosit? tedy o semínka Novelly, tanec bych nezvlád.   Díky  Karel

431

Re: Pestovanie zo semienok

Jiříku u jednoho Herculesa mám všech 6 semínek venku a u druhého 4 možná,že ještě dva vylezou nevím jestli ti je mám poslat hned nebo ještě počkat,abych je nějak nepoškodila co myslíš? ad ad ad
                                                                                                                            Ilona

432

Re: Pestovanie zo semienok

Ilonko,to ne,určitě neposílej,až budou mit dva tři lístečky,teď by jim to určitě neprospělo.Tak jestli můžeš,tak je trošku dochovej.

433

Re: Pestovanie zo semienok

Tak jo máš je u mě budu se o ně starat ještě mě vylezlo hodně semenáčků neznámé červené x San Remo
neznámá červená x Minerva,tak kdyby jsi chtěl tak potom k nim přidám musím si to hned napsat,abych nezapoměla ab

434

Re: Pestovanie zo semienok

Helenko
Suzan i Picote se dobře daří Suzan má 2lístečky a Picote dokonce 3 mám radost ab ab ab

435

Re: Pestovanie zo semienok

Ilonko ,došla mi semínka v pořádku.Děkuji helena

436

Re: Pestovanie zo semienok

Komule, já bych taky prosila semínka Novelly.Děkuji

437

Re: Pestovanie zo semienok

A co moje sprekelie,já zasadila tři a za pět dní vzešly :rolleyes:
A co kříženci Machaly a Carnivalu ??????? Já zatím nic

438

Re: Pestovanie zo semienok

Mě už taky vylezly.

439

Re: Pestovanie zo semienok

I ti kříženci ?

440

Re: Pestovanie zo semienok

Ty křížence nemám,já myslel Sprekelie.

441

Re: Pestovanie zo semienok

Aha,já už ani nevím,komu jsem je poslala -no to je hrůza se mnou ab

442 Naposledy upravil: karelex (12-05-2010 19:46:31)

Re: Pestovanie zo semienok

Macku, já už ti říkala že mi tvoje Sprekelie taky vzešly za 5 dnů, dneska jsem je dávala ven , vezšlo jich hodně možná že ten zbytek ještě dojde.  http://sklad.obrazku.cz/t390537_Snmek082.jpg
Několikrát mi vzešla dodatečně semínka až po měsíci. To pro ty co se bojí ,že se jim nedaří klíčení.
Tohle jsou tvoje Sprekelie před přenesením na letní byt. I na společné fotce je je zrovna vidět jsou v předu na prostředkuna řízkama.

http://sklad.obrazku.cz/t390539_Snmek097.jpg

443 Naposledy upravil: Macek (12-05-2010 20:02:26)

Re: Pestovanie zo semienok

Karen o těch u Tebe vím,ale ostatní ? Jen u Janiny vím,že zatím nic.... :rolleyes:
Jsem ráda,že rostou an

444

Re: Pestovanie zo semienok

tak jo, všechny jsem si vás poznamenala a zítra to pojistím opylením dalšího květu. na konci června, až si odpočinete od současného semínkového šílenství a budou vás svrbět prstíky, dorazí k vám obálka...

445

Re: Pestovanie zo semienok

Pro Janku - jak jsi psala :"Mám dotaz vzešly někomu semínka kříženců Evrgren x Giraffe od Kumulky? mě ani jedno sad   sad   bůůůů "

Neplač, mně taky ne ,ale je to brzy mají dost času. Mám je postavené v řadě jak byly sázené je před nimi ještě 6 petek se semínky ab

446

Re: Pestovanie zo semienok

Zatím pořad nic a já chci a chci   ac   já jim dám ještě čas snad něco vzejde  ag

447

Re: Pestovanie zo semienok

Máš Sprekelia  od  Marcelky?  semínka, ty teda tak valí jak žádné jiné.Až se mi to nechtělo věřit

http://sklad.obrazku.cz/t390756_34201004...vzejtsemnka.jpg  http://sklad.obrazku.cz/t390757_34201005...letnnnazahrad.jpg

mezi nimi je jen tři dny rozdíl,a vzešly za 5 dnů!

448

Re: Pestovanie zo semienok

Marci, semínka Sprekélie jsou dávno venku, ale ti kříženci nic, ani jeden lísteček ac:( Přišly tenkrát dost poničené, tak s nich asi nic nebude ac:(

449

Re: Pestovanie zo semienok

Ahoj.Mě během několika dnů vylezla 1 sprekélie, od té doby nic ac . Ale třeba ještě nějaká bude.

450

Re: Pestovanie zo semienok

Semínka sprekelie měli pauzu, dneska ráno už vylezly další 4 ag.