61

Re: Funkčnost fóra

edo, já už se lekla, že sotva se zaregistruji, tak fórum padne a už si ho nestihnu dočíst:rolleyes:

62

Re: Funkčnost fóra

Já to včera zkoušela odpoledne pořád dokola ,ale nedostala jsem se sem ani jednou. ac

Re: Funkčnost fóra

já taky ne a Zuzka taky s tou jsem mluvila na chatu nešlo to ani předevčírem je to tady jak droga závislost

64

Re: Funkčnost fóra

Já se sem taky dostala až večer ac

65

Re: Funkčnost fóra

Vypadá to, že chlapci z IC vše zpravili. Dneska na jejich fóru podpory nebyla ani jedna stížnost. Hlavně aby jim server vydržel šlapat co nejdéle.

eda

66

Re: Funkčnost fóra

Držím jim i nám pěsti ab

67

Re: Funkčnost fóra

Mě to nešlo ani dneska ráno kdy jsem na chvíly mohla.  an   a když se sem nedostanu tak jsem jak bez drogy.  :)já kvuli tomu vstávám dřív abych mohla aspoň najuknout  :rolleyes:

68

Re: Funkčnost fóra

edo, jestli to dobře chápu, tak jsi tu šéfem. Můžeš zasáhnout do nastavení podpisu, aby dovolil o pár znaků víc, resp. aby kontrolovat počet znaků zobrazených v podpisu a ne počet znaků kódu podpisu?

69

Re: Funkčnost fóra

Tychi, přidáno 100 znaků navíc. Nevím přesně co potřeuješ s podpisem udělat. Snad to bude stačit. Každé zvlášt kontrolovat nejde. Lze přidat řádek, ale ten jsem zatím nepovolil, kvůli lepší přehlednosti.

eda

70

Re: Funkčnost fóra

edo děkuji, jde o to, že když jsem tam dala odkaz na album, jak je tady zvykem, tak už se tam nic jiného nevešlo(o: