31

Re: Royal Color

Holky napište co byste chtěli.Mě se tam nejvíc líbí 7 cibulek ab  ale to nepůjde.Že bysme objednali každá něco jiného?
Nebo já nevím ac

32

Re: Royal Color

Za koli se musí objednat nejmíň?

33 Naposledy upravil: helena (20-11-2010 16:07:53)

Re: Royal Color

Mě by lákaly:
Neon
Sumatra
Misty
Bogota
Summertime
Flamengo Qeen
Swet Nymph      ac ac ac ac ac

34

Re: Royal Color

Helenko to aby jsi vyloupila banku ab ab ab

35

Re: Royal Color

To asi jo  ab ac

36

Re: Royal Color

uz Te Helenko vidim jak utikas s baglem z banky ab ab  no odrudy tam maji vskutku pekne :-) mozna,ze Janka dela seznam podobny jako Martin, nejak se tu neukazala... an

37

Re: Royal Color

Že by Janka plánovala taky banku? ab

38

Re: Royal Color

cely den se tu neikazala, tak mozne je vsechno :o

39

Re: Royal Color

Já se nemohu rozhodnout co koupit ,kdyby to stálo trochu míň  ac

40

Re: Royal Color

bogota,chico,  gervase - s tema si myslim, ze by mohlo byt zabavne krizeni an

41

Re: Royal Color

No jo ceny mají opravdu hodně vysoké ab jinak by se vybíralo an ach jo ac

42

Re: Royal Color

Já už si napsala tři.Ale pořád váhám nad dalšími třemi,ach jo.Doma mě asi zabijou  ab ab

43

Re: Royal Color

tak rekni, ze nejlepsi darky k vanocum jsou ty, ktery si vyberes sama .-)

44

Re: Royal Color

Také to budu muset zatlouc o očekávané objednávce nevědí ab musím je zase tajně
zasadit a potom dělat blbou že už je mám dlouho,ale nikdo si ničeho nevšiml ab ab ab

45

Re: Royal Color

no ma to vyhodu, ze reknes, zes je zimovala treba v nejaky bedne a ted zes je jen vysadila ab

46

Re: Royal Color

Naštěstí nikdo hlavně manžel nemá přehled ab o kytky se nezajímá všimne si až když
kvetou ab ab ab

47

Re: Royal Color

tak to mas mooc dobry .-)) si rikam, skoda, ze se nevyrabi prusvitny cihly, aspon by mohly byt cibulky vsude a nejen furt u okna ab

48

Re: Royal Color

To by nebylo špatný takhle mají málo světla an mohly by být všude ad to by bylo prima ab

49

Re: Royal Color

v podstate by se misto bordelu na pude vyuzilo na misto na amky, tam by se veslo aspon tisic takovych cibuli :cool:

50

Re: Royal Color

Má to štěstí kdo má baráček závidím ab mám jenom tři místnosti v paneláku ab místa není moc ac

51

Re: Royal Color

Ilonko to je jako u nás .  ab   ab    ab

52

Re: Royal Color

akorad budu muset zadonit u taty, ze mi bude muset udelat takovy police na okno - ze by tam byly jen na jare a pak se sundaly, protoze jinak se to sem vejit nemuze:-) takhle kdyz budou patrově na vysku okna tak prece jen nejaka nadeje je an

53

Re: Royal Color

Já teď uvolňovala okno kocourovi,to byl problém a chodbu taky.Ale zase jsem zabrala okno a skříň v kotelně  ab  .Stejně mi
tam chodí zahradničit . ab

54

Re: Royal Color

Jani, jak to vydíš ? Co budeš objednávat?

55

Re: Royal Color

Misty a Flam.Queen.víc už nemužu je před vánocema a.....  ab    ab
Miro já nebyla v bance ale v robotě to víš příplatky za svátek a víkend budou na cibulky aspoň na část.  ab   ae    ab
A na tu banku by musel jít někdo semnou  ab

56 Naposledy upravil: Miroslav (20-11-2010 18:02:39)

Re: Royal Color

ty chodis i v sobotu makat? ja uz sem tak linej a mam tak malo casu, ze nechodim ani v pondeli :-)))  a jak rikam - prachy budou, my nebudem...

57

Re: Royal Color

No právě a na jaře už nikdo objednávat nebude  ab  ab

58

Re: Royal Color

no kdyby byl teply konec unora tak by to bylo dobre datum - protoze sotva co odkvetou tak uz se budu moci pomalu pripravovat na vysadbu do zeme - v tom je jarni objednavka vyhodnejsi

59

Re: Royal Color

No a mohou ti poslat špatné cibule

60

Re: Royal Color

To je těď raději budu mít pěkné a ve skpepě