211

Re: Zazimování hvězdníků

mival jsem problem, ze mi po odkvetu nikdy cibule neprirostly alespon do puv.velikosti, vzdycky se jakoby sctrkly... ted kdyz je davam ven na zahon tak je to ok, ja teda jsem letos zkusil bedny a taky ok, ale v tech kvč.to byla bída

212

Re: Zazimování hvězdníků

No, nektere ne, to je pravda, treba to Mambo se zmensilo o neco, ale je to individualni. Double Record naopak krasne zmohutnel....
Jak pises, ze Lemon Ti napadla larva te nedobre mpuchy, podarilo se ti jej zachranit nebo jsi o nej prisel..?

213

Re: Zazimování hvězdníků

Hlásím nález puku u Giraffe,Hercules a další Purple Breeze.Amky se zbláznily.

214

Re: Zazimování hvězdníků

to bude jeste prekvapeni, zachrana probehla,zbyla jedna cibulka, nakonec rostlina zatahla a tak se na ni pujdu asi jeste dnes podivat, zda ma nejakou sanci ac

215

Re: Zazimování hvězdníků

tři důvody, proč malý кvetinac, málo světla, málo jídla.

216

Re: Zazimování hvězdníků

to nam sem ani nepis, uz z toho budu blouznit, spis nez amky se zblaznim ja ab ac

217

Re: Zazimování hvězdníků

Jirko to máš zazimované co vyráží puky nebo nově koupené ab

218

Re: Zazimování hvězdníků

Miro,já jsem úplně v šoku.

219

Re: Zazimování hvězdníků

takze gratuluji, jak vypada vubec Purple Breeze? v Edove archivu není...

220

Re: Zazimování hvězdníků

Budu je muset zítra také prohlédnout jestli se některá neprobudila ad

221

Re: Zazimování hvězdníků

asi zdedim nejaky dva hvezdniky an v praci loni skoro chciply tak sem se jich ujal, nikdo si nevi rady co s nimi tak nakonec jsou pry moje .-) jen nevim jak budou vypadat, zatim jsou vyndany z kvetinacu a cekam az zatahnou listy

222

Re: Zazimování hvězdníků

Mirku, tak kdyby se Ti ji nepovedlo zachranit, napis mi na mail, sem chodim dost malo, ted tu jsem jen proto, ze me zachvatila angina :-(, tak lezim a ctu prispevky pozpatku, jinak jednu Lemon Lime mam doma volnou....

223

Re: Zazimování hvězdníků

Mně se dvě probouzely už když jsem je balila na spaní.Ani jsem je nekontrolovala od tý doby.Říkala jsem si že se kouknu až po měsíci,to by bylo začátkem prosince. Třeba to nevydržím a kouknu. Zatím jsem k ním jen přidala teploměr.
Ale to časné probouzení je zdá se u více lidí. Kdysi jsem chovala křečky a taky je zimovala, když se budili, byla teplá zima. Mohla jsem se podle nich řídit.Že by to znamenalo něco podobného? Třeba bude mírná zima??

224

Re: Zazimování hvězdníků

Jeje kdyby to byla pravda já zimu nenáv....  ag

225

Re: Zazimování hvězdníků

doufam, ze bude mirna zima-uz proto ze jsem nahrabal tri semena z kaki-ted se prodava toto ovoce, snad ho znate a rad bych jej pestoval venku, tak musi byt mirna zima!!
to bys byla moc hodna s tim L.Lime, ja se podivam a pripadne napisu, i tak diky za nabidku, jinak jsem ve stredu a ct taky marodil

226

Re: Zazimování hvězdníků

Já jsem pro mírnou zimu,taky ji nemám ráda  an

227

Re: Zazimování hvězdníků

Karen tu bílou jsem vyndala,byla jsem mile překvapená kořenů ma plnej květináč.A listu ani náznak tak nevim co sní.

228

Re: Zazimování hvězdníků

Jani jestli má kořeny ,tak ještě počkej ona si to rozhodne sama

229

Re: Zazimování hvězdníků

Jasně, když jsou kořeny je to dobrý znamení.A cibuli  na podpučí jsi prohlédla taky? A samotnou cibuli taky celou prohlížím. Jakmile je to vše vpořádku  je to dobrý.

230

Re: Zazimování hvězdníků

Díky nechám ji teda venku a uvidím .

231

Re: Zazimování hvězdníků

tak ta ma Lemon Lime prezila, po naletu mouchy z ni zbylo aspon toto... http://sklad.obrazku.cz/t551516_Fotografie10.jpg

232

Re: Zazimování hvězdníků

Mě se teď Lemon Lime chystá na květ. Cibulka je velice podařená, kvete na jaře i na podzim ab

233

Re: Zazimování hvězdníků

Mám taky a tlačí 2 puky  ab    an   ab

234

Re: Zazimování hvězdníků

se mas ja muzu byt rad, ze vubec prezila, spis muzu nabidnout ty dve co tam mam navic..

235

Re: Zazimování hvězdníků

Miro aspoň něco né? a budou odolnější než ta puvodní.

236

Re: Zazimování hvězdníků

to doufám, že ji cek lepsi zivot, v kramu bojovala s mokrou zemi u me pak s mouchou..tak snad uz se docka lepsiho stari an

237

Re: Zazimování hvězdníků

Miro, až by si mi jednu cibuľku Lemon Lime mohol zarezervovať , budem veľmi rád. an

238

Re: Zazimování hvězdníků

dobre, pocitam s Tebou...jinak posli mi prosim adresu na SZ.dik

239

Re: Zazimování hvězdníků

Prelude začíná měknout cibule a semeníky drží zatím všechny 4.Je opilovaná 26.10. mužu je uříznout a dojjdou ve vodě? Nerada bych o ní přišla .

240

Re: Zazimování hvězdníků

ja nemam moc zkusenosti Jani s tim dozravanim ve vode, mozna sem zkus dodat fotecku,aspon budem mit lepsi vizi...