61

Re: Eurobulb

Rito, ty jich mas taky pekny genofond,co? ab

62

Re: Eurobulb

Rituš, fakt  taky by mě zajímaly tvoje fotky,máš někde nějaký album abychom se mohli všichni pokochat?  Prosíííím!!

63

Re: Eurobulb

Rita je moc zahadna, pak na nas vytasi odrudu typu Santiago a my pak žasnem! http://www.celysvet.cz/skin/smile/s7111.gif

64

Re: Eurobulb

Ale musíme jí trošku popichovat, třeba se pak víc odhalí a překvapí nás něčím stejně nádherným. ab ab ab

65 Naposledy upravil: Rita (23-11-2010 23:32:36)

Re: Eurobulb

Santiago měla být původně Lima, byla záměna a dokonce opakovaně i v druhé zásilce an. Fotoalbum nestíhám, ale myslím, že jsi je Karen viděla.
Mám teď z Royal Color cybister růžový, má i mimča, tak jestli to zvládnou tak  na vás budu myslet. Ještě jsem objednala Bogotu, ta je na tom nejhůř. Jen 2 kořínky, doufám, že se zvetí a pokvete.

66

Re: Eurobulb

Bogota je krasna, byla by ji velka škoda. Tak drzim pesti! Vsak pres zimu si fotoalbum jiste udelas an mas moc krasny amky-takovy vymazlený

67 Naposledy upravil: Rita (23-11-2010 18:07:33)

Re: Eurobulb

Teď se chystá na květ Papillio od Jirky, jsem moc zvědavá, jestli je to ono ag. Minulou sezónu se nedařilo a všechny Papillia byly něco jiného :o . Viz můj avatar, to je jedno z nich :lol:

68

Re: Eurobulb

vyfot nam ho Rito, ja treba Papilaka nemam a moc me to mrzi-uz jen kvuli dalsimu krizeni byla chyba si ho nekde neobjednat ac blahopreju!

69

Re: Eurobulb

Zatím je to poupě, na kvetení má ještě čas. Jirka ho objednával za dobrou cenu, to jsi asi zřejmě neměl čas chodit na fórum. Já mám dva. Ten druhý se zatím zelení ag ad

70

Re: Eurobulb

je pravda, ze od kvetna jsem mel velmi malo casu - navic bylo videt dlouho do vecera takze clovek maximalne prisel domu,umyl se a sel spat, njn sem hnup :-(

71

Re: Eurobulb

Cibulky od krtka jsou v akční ceně ag

72

Re: Eurobulb

Papilio ma stejne vyprodano :-(

73

Re: Eurobulb

Zítra ti přivezou Sumatru, tak vydrž ab an ad

74

Re: Eurobulb

taky ji vyhlizim na mile daleko snad z vychodu ke mne trefi :-) kdybych mel jeste jednu,tak ji mohu aspon opylit...snad neco budou mit v Hornbachu-ve ct tam jdu

75

Re: Eurobulb

Takže to dneska vůbec nikomu nedošlo,že?! ac

76

Re: Eurobulb

tak ani ted rano nic noveho na poste nepisi...no snad to tedy dnes prijde...

77

Re: Eurobulb

Miro koukal jsem na všechny odkazy a u některých je už napsáno, že je zásilka připravována na dodací poště a bude následovat její doručení. U některých je bohužel zatím stejný stav, přepravováno k dodací poště. Doufám, že se tento stav dnes ještě ráno změní a zásilka bude doručena.

78

Re: Eurobulb

Taky nic.  ac   Jsem docela nervozní tady do rana napadlo asi 10 cm sněhu a je 4 pod nulou tak snad budou v pořádku. :o  :o

79

Re: Eurobulb

Já ji teda zatím nemám, ale je už psaná ,že jí doručují...TAK ZROVNA ZVONILI...UŽ JÍ MÁM ab:):):)

80

Re: Eurobulb

Kontroloval jsem to znovu a stav se trochu zlepšil i když ne na 100 procent. Vyjma Miroslava a Evči, kde je stále psáno přepravováno k dodací poště, je u všech ostatních již napsáno, že se zásilka doručuje. Tak jim snad taky dneska dorazí.

81

Re: Eurobulb

MÁM JE HURÁ!!!!!!!!!!!!!!!  ab   ab    ab

82

Re: Eurobulb

Stále nic ac asi zítra

83 Naposledy upravil: karelex (24-11-2010 16:23:29)

Re: Eurobulb

Tak už mi sklad jede .Tohle jsou ty dnešní krasavci při dodání a po koupeli a očistění  Sumatra
http://sklad.obrazku.cz/t555309_59201001...sumatraprmrcibule90cmobvod2826cm.jpg  http://sklad.obrazku.cz/t555311_59201004....jpg
A tohle je Cybistr Rose při dodání a po koupeli a očistění
http://sklad.obrazku.cz/t555310_60201001...cybisterrosepmr86cmobvod2700cm.jpg  http://sklad.obrazku.cz/t555312_60201002....mimajsouodezan.jpg

84

Re: Eurobulb

Karen jsou pěkné a Sumatra má i mimčo an

85

Re: Eurobulb

vypadaji moc krasne Karen! doufam, ze i ja se budu radovat ze Sumatry, jsem vedel, ze jim to bude trvat - na vesnice to chodí az uplne jako poslední! hodim si masli-porad to pise, ze to je na ceste ac ac ac ac  ac

86

Re: Eurobulb

Miro, tak trochu to nechápu. Na druhou stranu republiky Olomouc, Ivančice a Brno vše došlo. Na vaší stranu to došlo i k Sokolovu, ale k tobě do Teplic a Zruče zatím ne. Jestli ta kalamita. Nedokážu si to vysvětlit. Doufám, že jsou někde v teple. Balíčky jsem vypolstroval papírem, tak to holky snad přečkají.

87

Re: Eurobulb

jo jinak nebydlim v Teplicich ab  ale v poho ag bydlim u Berouna a rozhodne s pocasim strkame jak teplotne tak s oblacnosti do kapsy i Prahu-tam dnes bylo snehu, u nas nastesti ne,ale nevim proc to tak brzdi :-(

88

Re: Eurobulb

Tady u nás je sice chladno, ale stále je nad 0°C.Zabalený byl mbalíček vzorně, vůbec se nemusíte bát, nic se jim nestane.Neboj!!

89

Re: Eurobulb

u nas ted 2,8 a rano 2,5 pod nulu to nešlo-ani u zeme nebyla namraza, ale i tak jinde uz mrzne-tak snad jsou v teplejsi casti republiky :mad:

90

Re: Eurobulb

Já vím Miro. Ono to tak v kontekxtu vypadá, že ty Teplice patří k tobě, ale už jsem myslel na Onku. Polepším se. ag