1

Téma: Karelex

http://karelex1.rajce.idnes.cz/

2

Re: Karelex

Karen mě si napiš na semínka taky. Každé co bude  .Děkuji

3

Re: Karelex

Do budoucna jestli dorostou  semenáčci 249-2012-01)...Papilio + Reticulatum   mám 2 kousky  .
Pro  Pavla jednu.
Karen,spíš až pokud budou mít dceřinné cibulky.

4

Re: Karelex

Karen,Elvas jsem již sehnal,a děkuju,že na mě myslíš.Jinak pokud Ti vyjdou křížení s cybistery,tak bych od tebe vzal vše,co bude k mání.Předem díky.

5

Re: Karelex

Ahoj Karen,
včera jsem dávala amky na balkon a při té příležitosti jsem ti připravila balíček dala jsem tam všechny mimča co jsem měla a  slíbenou Red Lilian i s mimčama, tak si můžeš dělat místo. Co nebudeš chtít, tak někomu dej, nebo vyhoď. Nevím v jakém stavu dojdou, dneska jsem šla s balíčkem na poštu a přepážková pracovnice mi řekla, že odejde až v pondělí, žádný kurz nepřijede, což jsem nevěděla, myslela jsem, že balíček budeš mít už v pondělí, takhle si budeš muset počkat do úterý. Snad to přežijí, amky naštěstí nejsou háklivé a hodně toho vydrží, však ty si poradíš  ab
Posílám číslo balíčku pokud se budeš chtít podívat kde je DR0373819117X
                             Ilona

6

Re: Karelex

No teda to je radostné překvapení  .Moc se těším  a co jsem dlužná  ??  Nebo jak se mám revanžovat??   Zásilku jsem si vyhledala  a budu sledovat.  Že balíček nedorazí v pondělí  je určitě tím, že pátek byl svátek. Na to jsi zapomněla. Ale taky doufám že to rostlinky ve zdraví přežijí. Jednou mi Jana posílala zabalenou rostliny i s květem  a došla v pořádku. Fakt pokut je někdo cestou nerozmačne  zvládají to amky v pohodě. Udělám jim místečko na okně.  ab  Moc dík.  Karen

7

Re: Karelex

Karen nejsi nic dlužná, budu ráda když dáš vědět jak dojdou a udělají ti radost. V normálním čase kurz odchází i v sobotu, teď jedou v nouzovém stavu, tak jedou s omezením to říkala přepážková a je pravda, že mají i zkrácenou otvírací dobu běžně mají ve všední den do 19.00 a teď jenom do 16.00 a jsou příšerné fronty. Přeji krásný víkend.

8

Re: Karelex

Určitě ti dám vědět.
Zatím je stále balíček  ještě  daleko . Koukám se do sledování zísilky.  Zásilka převzata do přepravy.     41501     Teplice 1

9

Re: Karelex

Balíček dorazil  již je vše zasazeno rostlinky byly v pořádku jen trošku víc zavadlé.  Mám za sebou den na ......
Ráno mi kolaboval manžel  volala jsem rychlou  a čekala co bude.  Odváželi jej na kardio  tady v Ivančicích. Dopadlo to docela dobře. Zatím tam zůstává, ale nežli jsem se dověděla  co bude  dál neměla jsem na nic náladu - ale neboj kyti jsem zasadila  a nic nevyhazuji. Štěstí je že sousedky dcera na tom  oddělení dělá, Pepu poznala  a přináší  mně informace.  No a když jsem ti šla konečně napsat  tak jem měla výpadek  a nešlo, mi tady ty stránky otevřít. Proto ti píši tak pozdě.
Tak ještě jednou dík   Karen

10

Re: Karelex

Karen jsem ráda, že je manžel v pořádku a máš dobrou sousedku bude se mu věnovat a hlavně se dovíš informace, nevím jak u vás u nás jsou nemocnice pro návštěvy zavřené. Je moc dobře, že vše dobře dopadlo a držím palce ať se manžel brzo uzdraví a máš ho zase doma.
Tak konečně balíček dorazil po tak dlouhé době vůbec se nedivím, že jsou zvadlé, ale oni se při tvé péči zmátoří  ab

11

Re: Karelex

No zvadlé listy ani neměly spíš byly pomačkané a oschlé kořeny, ale je to dobrý  při sázení stejně listy zakrátím a tak nepadají. Díky tomu, že je manžel ve špitále  mohu tyto čerstvě sázené krásky nechávat dokut tu není v kuchyni na okně. Zatím je manžel stále ve špitále.Monitor na kterém byl celej den připojený stále ukazuje výpadky srdeční činosti. Jinak laborka  dopadla dobře. Celkově  mi připadal dneska v telefonu již trochu v lepší náladě, ale celkově  dokut  to srdíčko nepracuje správně  ..to moc dobrý není. Tak stále se doptáváme u doktora..  no zatím by tam měl být nejméně do konce týdne. N8vštěvy nejsou  tak si jen telefonujeme. ZAtím ahoj  a dík že jsi na mne s těmi cibulkami  po tak dlouhé době  nezapomněla.  Ahoj   Karen