241 Naposledy upravil: karelex (29-06-2012 20:11:37)

Re: Pokec o všem-12

Tak ta zelenkavá by mě docela zajímala,jestli by byla.
Jo budeš mít zájem i o semenáčky čisté .Někde jsem tu dávala fotky jsou bílá jasně červená   a tmavo,ale hodně tmavo červená. Mám je už naklíčená a asi tak za tejden budu sázet.

242

Re: Pokec o všem-12

Karen, jezdí k nám každou středu tak se ti podívám a kdyžtak koupím  an  A semenáčky si vezmu ráda, taky jich tu pro tebe "pár" mám  ab

243

Re: Pokec o všem-12

Bezva  já jen se ptám pro jistotu,abych zbytečně nesázela po dvouch kelímcích. Jinak když nebude, klidně počkám na maličkou od tebe,teda jestli jsem to dobře pochopila  a ty jsi ji koupila. an

244

Re: Pokec o všem-12

Lidičky,mám pro Vás všechny jednu špatnou zprávu,náš Pavel měl úraz a stráví asi pár měsíců v nemocnici.Všechny Vás pozdravuje a moc ho mrzí,že asi nebude mít moc možností s námi tady komunikovat.Sice si přes mobil může vzkazy přečíst,ale nebude asi s to odepsat či reagovat.

Spadl ze žebříku a poranil si jak kotník,tak má zlomený obratel.

245

Re: Pokec o všem-12

Jirko,tak pozdravuj Pavla a přeju mu rychlé hojení a brzké uzdravení,držím palce určitě to zvládne.

246

Re: Pokec o všem-12

Chudáček Pavlík, tak na něj budu myslet, a spěchej s uzdravováním.V těchto vedrech to musí být ve špitále děsný. Držím palce!!

247

Re: Pokec o všem-12

Držíme všichni palce ať se brzy vrátí mezi nás. an

248

Re: Pokec o všem-12

Pavle, jestli si to tady čteš, tak se drž. Je to nemilé, ale když budeš pozitivní, tak i to uzdravování půjde rychleji. Myslím na tebe a držím pěsti. Jana

249

Re: Pokec o všem-12

Prajem skoré uzdravenie!

250

Re: Pokec o všem-12

Taky přeji brzké uzdravení a ať se brzy vrátíš mezi nás  ad

251

Re: Pokec o všem-12

Pavle,brzy se uzdrav  an   .Držím palečky

252

Re: Pokec o všem-12

Pavle, co nejdříve jim uteč. Na doktory je lépe se dívat dalekohledem z veliké dálky.

eda

253

Re: Pokec o všem-12

Pavle, i ja se pridavam k tomu davu co ti preji brzke uzdraveni a hlavne hodne pozitivnich myslenek a sil a at si co nejdrive zase zpatky...!

254

Re: Pokec o všem-12

Aká škoda, že sa to stalo, ale šanca na každú osobu nie je chránená, nie. Mám nádej, a pripojiť sa k želanie všetkých členov fóra - rýchly a úspešný návrat ku zdraviu!

255

Re: Pokec o všem-12

Teď jsem přerovnávala amky na balkoně poslední semenáčky které jsem zasadila po návratu z nemocnice asi před týdnem do substrátu pro orchideje, jiný jsem doma neměla, jsou o hodně větší,silnější a raší jim už  třetí lístek oproti těm co jsem sázela do normálního substrátu a před nástupem do nemocnice, takže z vlastní zkušenosti se jim daří lépe asi je více vzdušný a nedrží vodu.
Uvidím jak se jim bude dařit dále.

256

Re: Pokec o všem-12

To je zajímavý poznatek.Možná záleží i na druhu co se sází.

257

Re: Pokec o všem-12

Helenko jen tak pro zajímavost je to křížení neznámá bílá x Sweet Nymph.

258

Re: Pokec o všem-12

Vsetkím dakujem. Konecne som prisiel na to ako sa sem prihlasim z mobilu.
6.tyzdnov budem lezat v posteli na chrbte, potom ma az zacnu stavat na nohy. Lezim uz doma, nie v nemocnici, co je tiez fajn.
Este raz dakujem.

259

Re: Pokec o všem-12

DRŽÍM PĚSTI AŤ SE DÁŠ BRZY DO POŘÁDKU. an

260

Re: Pokec o všem-12

Pavle, taky přeji brzké uzdravení !!!
M.

261

Re: Pokec o všem-12

Pavliku hlavu vzhůru, uteče to uvidíš.Je bezva že se můžeš takto k nám připojit. Co amky kdo se ti o ně bude starat?

262

Re: Pokec o všem-12

Karen, o amky sa postaraju svokrovci - ved ich maju na zahrade pred domom. Obavy mam o tie botanicke, pretoze niektore potrebuju osobitny pristup.
Nejake bot. aj semenačky mam doma, ale čo, keď sa nemozem na ne ani pozriet.
Este ze mam tolerantnu a trpezlivu manzelku, ktora sa stara aj o mna aj o amky.
Dominik - diky

263

Re: Pokec o všem-12

Je dobře, že máš spoledlivý dohled na amky a věřím,že to všechno přežijí. Semenáčci se mi vesměs zdají jako velice odolní .Když si vzpomenu co všechno letos přežily ty moje nejmladší jak mezi nimi řádil ten krtek a přežily všechno. Umím si představit že je ti smutno ale představ si, až se postavíš jaká to bude krása jak za tu dobu povyrostly.

264 Naposledy upravil: Onka (06-07-2012 16:52:04)

Re: Pokec o všem-12

Pavlíku přeji ti brzké uzdravení hlavně,že už nejsi v nemocnici, tam onemocní i zdravý doma je doma i domov a svoji blízcí mají blahodárný účinek na léčbu.Buď trpělivý a uvidíš vše bude zase dobré  ag   an   ag

265

Re: Pokec o všem-12

Karen, zapomněla jsem ti napsat že ve středu u nás na náměstí ty amarylky neměli :cool:  Pokud by ji dovezli příště tak ti ji vezmu  an

266

Re: Pokec o všem-12

Evo, fajn, ještě ti chci napsat.tak později

267

Re: Pokec o všem-12

Zkoušel někdo z vás sázet cibule do seramisu?  Kamoška si je tak zasadila a krásně jí rostou. Dokonce jedna z cibulí byla postižená prasklinou  a i ta vypadá ,že nemá potíže. Kamoška říká ,že jim všem narostly dlouhé listy a všechny 4 kvetly. Ten  seramis nemá žádné živiny, tak zalévá jednou týdně a střídá jen vodu a voda s hnojivem .Nevím jaké používá.

268

Re: Pokec o všem-12

Pavle , dnes jsem si přečetla o tvém úrazu. přeji i když opožděně brzké uzdravení a bez následků. Chodím nyní na forum zřídka , nastalo malování bytu a ještě vše zraje a rostou okurky. Tak ještě jednou brzké uzdravení přeje 
                                                                          Myška

269

Re: Pokec o všem-12

Myška ďakujem, jasné že všetko bude O.K. Chce to len čas.  ag

270

Re: Pokec o všem-12

ag Všetko O.K.