1

Téma: Pokec o všem-13

Upravil som prvý príspevok v téme H.glaucescens. Vložil som fotku z netu. Edo prosím ťa pozri sa na to či by to mohlo takto nejako vypadať.

2

Re: Pokec o všem-13

Pavle, je to bezvadný.  an

eda

3 Naposledy upravil: Pavel (09-10-2012 18:06:28)

Re: Pokec o všem-13

Díky Edo. Tak sa dnes, zajtra pobavím a povkladám fotky do tém týchto botanických druhov. Myslím si že to bude fajn. Kto chce vidieť ďalšie fotky  z konkrétneho druhu tak si to už vyhľadá sám na nete.  an

4

Re: Pokec o všem-13

Pavle moc dík,je to bezvadné.

5

Re: Pokec o všem-13

an  Neni zač. Ešte musím poprosiť Jirku aby to takto nejako spravil v prvom príspevku H.mandonii.

6

Re: Pokec o všem-13

Jeden takový malý poznatek za tento rok.Každý rok vytahuji cibule začátkem ledna aby kvetly.Letos kvůli úspoře místa jsem to natahovala až do května aby kvetly až venku na záhonu a poznatek,nekvetla ani jedna.Takže mi nezbyde nic jiného než zase je začít v lednu probouzet.Jen nevím kam je dám  ab    ab      ab

7 Naposledy upravil: myska (12-10-2012 04:55:49)

Re: Pokec o všem-13

Zdravím všechny a děkuji velmi , že jste mi drželi palce. Dnes mi při kolonoskopii odebrali  polyp a dokonce jsem se na to dívala na obrazovce. Hlavně , aby to bylo negativní. Výsledky přijdou příští týden.Dnes jsem měla klidový režim. Ještě jednou všechny zdravím. 

                                                                            Myška

8

Re: Pokec o všem-13

http://travajz.rajce.net/Moje_terasy_rok_2012


Od Myšky

9

Re: Pokec o všem-13

http://travajz.rajce.net/Videa_zahradka

A ještě něco od Myšky

10

Re: Pokec o všem-13

Myško super an

11

Re: Pokec o všem-13

Chtěla jsem přidat fotky do orchidejí a nemohu je najít.
                       

                                                   Myška

12

Re: Pokec o všem-13

http://travajz.rajce.net/moje_pokojove_ … since_2012

Vložila jsem odkaz na filmeček o mých orchidejích. Když bude pršet , kdo je má rád , může se podívat.
                                                                                     Myška

13 Naposledy upravil: janka (14-10-2012 19:29:54)

Re: Pokec o všem-13

KAREN VŠECHNO NEJLEPŠÍ A HLAVNĚ HODNĚ ZDRAVÍ.   ab

14

Re: Pokec o všem-13

Jani dík!  zdravíčko  by se docela hodilo  ab

15

Re: Pokec o všem-13

Karen i já Ti přeji všechno nejlepší , zdraví , štěstí a jen to dobré. Myška

16

Re: Pokec o všem-13

Myšičko moc dík  an  an

17

Re: Pokec o všem-13

Karenko,také já ti přeji vše nejlepší,hodně štěstíčka a zdravíčka.Také mnoho pěstitelskách a chovatelských úspěchů a moc krásných květů do dalších let.

18

Re: Pokec o všem-13

Karen, taky se přidávám s gratulací a přeji hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka  ad

19

Re: Pokec o všem-13

Děkuji  tedy i za další přáníčka.

Jestlipak víš Evčo, že máš  výročí!!  Jsi tu s námi dneska právě  3 roky  ab  ab  ab

20

Re: Pokec o všem-13

Karen,taky se přidávám s gratulací    an  an

21

Re: Pokec o všem-13

Helenko děkuji  an

22

Re: Pokec o všem-13

No vidíš Karen, to mi docela uniklo  ab  Hned jdu bouchnout šampaňské když mám takové významné výročí  ab  Sice včera ale záminka se vždycky najde  ab   ab

23

Re: Pokec o všem-13

Karen omlouvám se a dodatečně přeji všechno nejlepší a hlavně to zdravíčko  an

24

Re: Pokec o všem-13

Ilonko dík  za přání  a vůbec všem gratulantům  ještě jednou děkuji  že si vzpoměli  an

25

Re: Pokec o všem-13

a ja nejdodatečněji také všechno nejlepší! hodně zdraví a hodně místa v dalším zvětšování ploch   an

26 Naposledy upravil: karelex (17-10-2012 08:01:18)

Re: Pokec o všem-13

Mirečku  i tobě děkuji za přání  an  Jak se daří tobě v podnikání,?Pomalu budeš uzavírat sezonu ,tak se pochlub.Jo a co mečíky, letos si nám ani neukazoval žádné fotky, nebo jsem něco přehlídla na Superforu? Já je mám ještě pořád v zemi, ale letos mi kvetly mnohem méně než loni.Pokusím se pro ně najít jiné místo příští rok.Ale aspoň jsem neměla u nich tu divnou nemoc.

27

Re: Pokec o všem-13

no letos bylo malo casu-obuvlast zalozeni vinice spolklo hodne casu, meciky nejake mam nafocene, ale na kochani na web to dam tak behem zimy, ted se sklizi co se da, navic jsem si vymyslel 34 hrusni, takze po orbe jeste dalsi vysadba,no je to mazec, ale je fajn, ze uz nemusim nikam daleko dojizdet jako kdysi, meciky Ti poslu zas klidne dalsi, kdyz budes chtit a taky ani nevim co Tva drubez..no uz se tesim na relax:)

28

Re: Pokec o všem-13

No práce je pořád dost. Já dneska teprve sázela jahody na záhon po amarylkách . Sázím to na netkanou textilii  a představ si  co  se mi stalo. Koupila jsem balení o velikosti 3,20 x 5m.  A když jsem to rozměřila  a nastříhla  koukám jak blázen  . Vůbec to nevyšlo ono v balíku  místo uvedeného rozměru  bylo 3,20 x 10 m!!!Tak mám ještě do zásoby. Sazenice mám od srpna nakelímkované ,tak doufám,že jim taková pozdní výsadba vadit nebude.Jsou už zakořeněné.Dřív jsem je vysadit nemohla. Mečíky těch pár co kvetlo teda byli nádherný,jestli  máš nějaké navíc...budu ráda.
A drůbež  dobrý  žádnej úhyn  už jsem vyřadila 10 kohoutků .Ty aroukaní  zatím nerozlišuji s jistotou .Zabíjela jsem jen křížence po Hempšikákovi tak byli i docela pěkní  měli tak od 1,40 - 1,80  kg.
Jen to krmení!!, letos mi tady nikdo neprodá pšenku. Kupuji jen v obchodě a to je za 650Kč.
Slepičky naštěstí nesou  tedy jen Aroukány.

29

Re: Pokec o všem-13

no to je prima, ze mas textilii takhle zdarma v balíku  ab
myslim, ze neni na ne pozde,m vzdy je lepsi podzimni vysadba nez jarni-a mas navic jistotu, ze mnohe mohou vykvest a plodit hned nasl.rok, u jarni vysadby je to ojedinele
jinak meciky urcite sklid, je to nutne! no kruty a slepice zerou jak nezavreny-vidim to jak to mizí, mlady kohouty dam mamce pod sekerku, vsak vis, že drubez nejím, chudáci! jinak ted snaska je mizerna-pelichaji

30

Re: Pokec o všem-13

JJ pelíchá to všechno, ale mně nesou nějaký mladý pořád na ko koukám  a nechápu to.Snad se vylíhly někde tajně na půdě.Protože prostě takový mít nemám. Já ten čistej chov dala k vnukovi,aby se mi to nekřížilo  a teď mi tam chodí několik slepiček které bych prostě mít neměla .Na moje letošní první čistý Aroukany jsou velký a na loňský zase mladý-vajca nesou maličky jako od prvniček .Však to znáš  .Kačenu jsem měla jen jednu  a taky už je v mražáku. Byl to kačer a měl skoro 4 kg ve 4 měsících .

Neboj,mečíky půjdou ven  to vím .Ještě je docela pěkně. Dozrává tam nějaké senínko, ale nebude to nic moc. Kvetl pokaždé jen jeden druh nebylo to čím křížit,tak že jedině samo sebou.