1 Naposledy upravil: honza39 (22-04-2013 09:41:51)

Téma: semenáčky

Zpráva pro Karen, Helenu a Jiřího :


Dnes v 8.45 jsem doporučeně odeslal slíbené semenáčky. Prosím o sdělení, v jakém stavu došly, a protože chci otestovat rychlost České pošty, také kdy jste je dostali. Děkuji - honza39.

2

Re: semenáčky

Neboj nahlásím ti to hned, jak dorazí. an

3

Re: semenáčky

Budu hlásit an  .K nám torazí asi za dva dny

4

Re: semenáčky

Honzo jsou doma a v pořádku, cibulky pěkně kulaťoučké, listy jsou sice polámané ale to nic,stejně bych je zakrátila. Jo pošta mi je předala o 3/4 na 9 hod .Moc dík . an

5

Re: semenáčky

Karen,tak to je rychlost

6

Re: semenáčky

Na pošťáky se můžete spolehnout! Je pravda plno lidí na nás nadává, ale na druhou stranu co by jste si bez nás pačali  ab

7

Re: semenáčky

já si teda nestěžuji posílala jsem nedávno něco až do Bratislavy a bylo to tam od pondělka do středy.

8 Naposledy upravil: Onka (23-04-2013 12:56:52)

Re: semenáčky

No vidíš a to je zicina  ab Je pravda na vánoce je to s dodacími lhůtami horší při takovém množství balíků, které si ani nedovedete představit se to stihnout nedá, ale během roku je to v pohodě  ab

9 Naposledy upravil: jork123 (23-04-2013 13:02:37)

Re: semenáčky

Ono to jde z města do města rychle, ale pak. Aspoň v Praze se často neobtěžujou dostat do domu a spoléhají na to, že stejně člověk je v práci a né doma. Mám doma hlídání, do schránky dávám papír, že určitě mají zvonit a stejně se dočkám informace, že adresát nebyl zastižen a pokud mi o to opravdu jde běžím na poštu.

10

Re: semenáčky

Jasně, když jsem bydlela v Brně - dvojitý panelák,9 ,patro...nikdy pošták nezvonil kdyby na každého zvonil, to by se dole nastál. Nyní jsem v Ivančicích.Městečko maličké, malej baráček.To je o něčem jiném. Poštačka mě zná, ví že jsem doma pořád  a tak kolikrát u mne nechá věci i pro ostatní starší lidi aby nemuseli pěšky na poštu....

11

Re: semenáčky

Karen,díky za zprávu, jsem rád, že Ti to došlo. Snad mohu poděkovat České poště za takový výkon.
Před druhou světovou válkou prý, podle spisovatele Jiřího Muchy, syna slavného malíře z Ivančic, byly doručovány dopisy z Prahy do Paříže také druhý den.

12

Re: semenáčky

Už jsou v truhlíku a to tady dva snímky:  http://karelex1.rajce.idnes.cz/B31c_cas … meniku.jpg

13

Re: semenáčky

Já měl ve schránce info o uložení na poště,no ale nikdo nebyl doma,tak to beru.Nicméně zítra odpoledne je vyzvednu.Moc děkuji Honzo.

14

Re: semenáčky

Honzo,balíček včera došel v pořádku.Došel kolem poledne.Děkuji  an