1

Téma: nabídka

Pro zájemce nabízím 3 dceřinné cibulky křížence Aulicum x Papilio, na jaře budu kvetoucí cibuli přesazovat, takže po oteplení mohu poslat.
M

1x Onka
1x jork123
1x Pavel

2

Re: nabídka

Ahoj Magdi, jestli ještě nějakou máš měla bych zájem.
            Děkuji Ilona

3 Naposledy upravil: jork123 (25-02-2018 15:30:07)

Re: nabídka

Magdi, pokud by to šlo, tak to bych se hlásila také. Je nádherná....
Lenka

4 Naposledy upravil: Pavel (25-02-2018 17:41:37)

Re: nabídka

Magdi, hoci mám toto kríženie, neviem či mám dcérsku cibuľku od mojej pôvodnej cibule ktorá bohužiaľ umrela.(bola sfarbením jednoznačne najkrajšia).
Takže ak je ešte posledná k dispozícií mám záujem.

5

Re: nabídka

Moc děkuji a už se těším   ar
                Ilona

6

Re: nabídka

Moc, moc děkuji. V těchto mrazivých dnech je na co se těšit br  ap  ag

7

Re: nabídka

Cibulky bych poslala příští týden v pondělí nebo v úterý, pokud se to někomu nehodí napište, adresy mám, teda jsetli se někdo nepřestěhoval  ag

8 Naposledy upravil: jork123 (03-04-2018 18:46:39)

Re: nabídka

Jupííí, tak to se těším. Magdi, čím oplatím? Adresa je stejná.

9

Re: nabídka

Už se moc těším, termín vyhovuje a bydliště stále stejné  bq

10

Re: nabídka

Magdi, prosím ťa pošli mi cibuľku až o týždeň neskôr, ak sa ti dá. Ďakujem

11

Re: nabídka

Pavle, provedu :-)

12

Re: nabídka

Dámy, cibulky jsou na cestě, v soukromých zprávách máte podací čísla.

13

Re: nabídka

Ahoj Magdi, cibulka už dorazila je nádherná, velká a moc pěkná. Ještě jednou děkuji a napiš co jsem dlužná, jestli chceš něco výměnou, nebo aspoň zaplatím poštovné. Takové krasavice jako máš ty, ale nemám jenom běžné druhy  ab

14

Re: nabídka

Magdi, včerá večer jsem obrovskou cibulku vyzvedla na poště. Dorazila v naprostém pořádku. Ještě jednou děkuji, taky bych ráda ještě jednou poděkovala a ráda bych se nějak revanžovala. Jen oplátka cibulkou je v současnosti problém, protože při likvidaci vlnatky mi vypadaly cedulky a v zoufalství jsem tenkrát zlikvidivala i nějaká mimča. Teprve letos se ukazuje, že cibulky nabírají na síle.

http://img.janforman.com/th/IMG201804101925521spu.jpg

15

Re: nabídka

Jsem ráda, že cibulky dorazily na místa určení v pořádku. Poněkud bramboroidní tvary jsou způsobené malým, doslova ve švech praskajícím květináčem. Ať hezky rostou. Co za to neřešte, třeba někdy budete mít cibulky, bez kterých nebudu moci žít. Dost bojuji s místem, tak se musím držet při zemi. Hezký den všem.
M.

16

Re: nabídka

Magdi, hlásím, že cibulka od tebe je pěkná bf . Sice jí žloutnou oba listy, ale když jsem dostala od Pavla cibulky H. Aulicum, bylo to stejné. Hlavně, že cibulka je pořád pevná. Ještě jednou, děkuji.

17

Re: nabídka

Magdi, cibulce od tebe se u mě daří, původní dva lístky zaschly, ale už má čtyři nové  bq je na balkoně a velice se jí tam líbí.
Ještě jednou moooc děkuji.

18

Re: nabídka

U té mé raší dva nové lístky as

19

Re: nabídka

Magdi, posílám fotečky cibulky, kterou si mi letos poslala. Mám z ní velkou radost.
http://img.janforman.com/th/IMG20180613204127k6cl.jpg

http://img.janforman.com/th/IMG20180613204137q1x0.jpg

20

Re: nabídka

https://img.janforman.com/th/1004973pnhv.JPG
Magdi po náhodné prohlídce amek jsem narazila na špičičku poupátka od kříženečka od tebe, ani nevíš jakou mám radost  bp

21

Re: nabídka

Taky jsem zvědavá jaká kráska ti vykvete, tak se nezapomeň pochlubit.

22

Re: nabídka

Přátelé, jen v rychlosti nahlížím. Držím palce, aby poupátko vykvetlo!!! br

23

Re: nabídka

Děvčata určitě se pochlubím jsem na křížence Aulicum x Papilio hrozně zvědavá. Ještě jde na květ Nymph u kterého se klube i druhý stvol a Lady Jane  bq

24

Re: nabídka

Teda Ilonko, na tu se moc těším. Co pamatuji, tak Pavlův kříženec co tu ukazoval na fóru byl naprosto úžasný. Já mám jen pár čistých Papilek a 3 své křížence Papilio x Chico + jedno jsem myslím posílala Karen. Už jsem letos doufala, že by třeba mohli vykvést, ale zatím nic. Tak se budu těšit na tvoje fotky. A kdyby tam náhodou byla dceřiná cibulka, tak bych se jí moc ráda ujala...