1

Téma: Hvězdník od souseda

Dnes jsem vyfotila u pana souseda jeden moc hezký noname hvězdník. Posílám i ostatním na kochačku. Jana
http://sklad.obrazku.cz/t343413_DSC2400.JPG

2

Re: Hvězdník od souseda

Ten je teda krásnej, vůbec by mně nevadilo,že je noname  ab  ab

3

Re: Hvězdník od souseda

Jani je super taky mám asi od Macka bílej se žilkama možná ale chceš mi říct že soused ho má ještě doma ???  ab  ab

4

Re: Hvězdník od souseda

Jani, souseda ukecat a amarylku odkoupit  ab   ab  Je krásná  an

5

Re: Hvězdník od souseda

Pan soused jich má víc, z toho dva kvetoucí. Nemohla jsem mu přece odnést v době květu takového krasavce. Ale připravuju si půdu ad

6

Re: Hvězdník od souseda

No luxusní..... !!! :rolleyes:

7

Re: Hvězdník od souseda

Jani, kdyby se ti podařilo vyptat mi maličkou cibulku, tak bych ti byla nesmírně vděčná  an  Klidně pošlu sousedovi nějakou moji.. na výměnu.. nebo odkoupím  an

8

Re: Hvězdník od souseda

Evi, pan soused měl v květináči jednu obří a jednu malinkou. Přesazovat bude prý možná na podzim, tak se pak znovu zeptám. Je opravdu krásný. Jana

9

Re: Hvězdník od souseda

Tak je tu ještě jedna možnost ....Jani ...pokud není v patře tak bude mít otevřené okno a ....

10

Re: Hvězdník od souseda

Bydlí ve druhém patře a navíc je moc hodný. Takže se budu raději řídit heslem - kdo si počká, ten se dočká. ad

11

Re: Hvězdník od souseda

Ten je teda opravdu špičkový, kdyby třeba dovolil nechat udělat semínka, věřím že se ti to časem podaří a postupně se dostane do našich sbírek. Karel

12

Re: Hvězdník od souseda

Jani ten amarylis je opravdu špičkovej ab  ab stálo by zato ho dostat do sbírek an

13

Re: Hvězdník od souseda

Jani, tak uvidíš, třeba se do podzimu urodí ještě jedno mimčo  ab  Je to fakt nádherný kousek  an

14

Re: Hvězdník od souseda

Na to opylení se rozhodně zeptám. A pokud se mi podaří něco získat, budu na vás myslet. Vím, že ve vás vyvolává určitě stejné nadšení jako ve mně.  ad

15

Re: Hvězdník od souseda

japa, aj ja mám záujem o cibulku tej amarylky