271

Re: Foto amarylis-skupinka

Edo, keď človek vidí takúto nádheru... nieje čo dodať.

272

Re: Foto amarylis-skupinka

Komule,Pavle,Edo........to je nádhery  an  an  an

273

Re: Foto amarylis-skupinka

Karen taky jsem stěhovala,ale zatím se drží

274

Re: Foto amarylis-skupinka

Teda komule,Pavle Edo.....nádhera

275

Re: Foto amarylis-skupinka

Komule napiš si mě do fronty.helena

276

Re: Foto amarylis-skupinka

krásný moc krásný   ab   ab   ab

277

Re: Foto amarylis-skupinka

Pavle, ta Nympha je prostě nádherná. asi do ní příští rok půjdu. také do Trés Chic a kandidátů je mnohem mnohem víc, než místa a peněz...

Karen, já je nikam nepřemísťovala a šel jeden za druhým  ac

mrkla jsem na tu tvojí Benficu, můj mně přijde ještě tmavší - jak jsem psala - téměř černé pruhy uprostřed okvětních plátků. také se mi zdá, že ta tvoje má v hrdle světlou skvrnku - je to tak?

278

Re: Foto amarylis-skupinka

Edo krása! řekni mi, prosím, ta tmavě červená vpravo - co je zač? připadá mi skoro totožná s mojí "La Paz". jaký je tvůj názor?

279

Re: Foto amarylis-skupinka

Máte je všichni moc krásné, tleskám http://www.celysvet.cz/skin/smile/s491.gif

280

Re: Foto amarylis-skupinka

Děkuji všem za chválu. Komule, nevím co je to za odrůdu ta tmavě červená. Také se dají těžko určit.  Květ má 14 cm v průměru. La Paz je ale cybister, a ten vypadá úplně jinak.

eda

281

Re: Foto amarylis-skupinka

Mě teď půjde do květu taky jedna hodně tmavá červená "Black Pearl", mám ji od Koníčka.  ag

282

Re: Foto amarylis-skupinka

Edo, ten můj tmavě červený je záměna - měla jsem objednaný La Paz a vykvetlo toto. jen jsem myslela, že bych věděla, co vykvetlo...

283

Re: Foto amarylis-skupinka

Tak to vše vysvětluje, a já hledal La Paz v tvojí fotogalerii a samozřejmě jsem žádný nenašel.   ab

eda

284

Re: Foto amarylis-skupinka

Helenko, napíšu si tě, ale nevím na co - myslíš na křížení těch dvou? to je ještě hodně daleko a moc tomu nevěřím, že se podaří. pokud ano, budu určitě informovat.

285

Re: Foto amarylis-skupinka

no jo, fotogalerii hodně flákám, ale La Paz tam letos nebude, to už je jistý  ac

286

Re: Foto amarylis-skupinka

Jestli ta moje La Paz vytvoří cibulky, tak jsou Tvoje  ag  Emerald a Lima se už snaží, nechceš třeba je?  :rolleyes:

287 Naposledy upravil: kopci (07-04-2010 21:53:16)

Re: Foto amarylis-skupinka

Nadhera, vsem to krasne kvete...! Tres Chic je nadherna Pavle, taky po ni pasu....Edo, taky krasna kochacka, moc se mi libi jak jste poresil ty lepove desticky-mam na mysli uchyceni desticek. Budu se inspirovat. Komule, muze to byt Benfica, ale taky Black Pearl jak tu psala Rita a nebo ja od nich objednavala Red Pearl i La Paz-stejne jako ty. Tak snad se nespletly a nesouply tam treba dvakrat Red Pearl-misto La Paz. Me zatim z tech osmi kvetla jen Exotica, Exotic Star, Novella a na zbytek cekam. Z Exotica jsem docela odvazana-je nadherna....

288

Re: Foto amarylis-skupinka

Jiřinko, jsi strašně hodná a veliká pokušitelka! tak jo, chci, ale budu se cítit dlužníkem a nevím, co nabídnout na oplátku... třeba se něco do podzimu najde (nebo narodí )

289

Re: Foto amarylis-skupinka

holčičky moje, vy jste to trefily!!! je to určitě Black Pearl. děkuju děkuju

290

Re: Foto amarylis-skupinka

Komulko, Pavle a Edo, musím také sklonit poklonu a pokochat se krásou vašich skupinek, jsou nádherné.  Karel

291

Re: Foto amarylis-skupinka

Pavle je nádherná  ab  ab
Edo té tvé skupince nemám slov ab prostě je vidět odborník tleskám ab  ab  ab

292

Re: Foto amarylis-skupinka

Já už se jen tiše kochám.A trochu závidím.

293

Re: Foto amarylis-skupinka

Všechny skupinky jsou moc krásné  an

294

Re: Foto amarylis-skupinka

Komule je mi jedno jestli to budou kříženci,nebo nekřížené.Chtěla bych si zamluvit i semínka od té tmavě červené.Mám Benficu a myslím ,že ta tvoje je ještě tmavší.Prostě nádhera.

295

Re: Foto amarylis-skupinka

dovolím si přidat dnešní obohacenou skupinku - rozkvetla mi night star a to poupě je charisma
http://img5.rajce.idnes.cz/d0507/3/3161/3161786_902f39f43cd6ef5c6523cdf60a7bdde1/images/DSC06582.JPG
Helenko OK, píšu si.

296

Re: Foto amarylis-skupinka

Evi, krásná skupinka, povedla se ti  an

297

Re: Foto amarylis-skupinka

Komule není co dodat tleskám ab  ab  ab

298

Re: Foto amarylis-skupinka

Super, bravo, taky tleskám http://www.celysvet.cz/skin/smile/s9662.gif

299

Re: Foto amarylis-skupinka

Krásna skupinka. an

300

Re: Foto amarylis-skupinka

Kráááása Komule   an  an  ad