481

Re: Nabídka semen

Evy tak to jsi přišlo od tebe moc děkuji ne,ne adresa zpět tam nebyla děkuju

482

Re: Nabídka semen

... a co Olomouc , semínka nedorazila? ab

483

Re: Nabídka semen

Pocitam spis zitra,ja mam tady s tou postou,co se tyce rychlosti,spatne zkusenosti.

484

Re: Nabídka semen

Pavle, mně semínka dorazila dnes, děkuju moc!!!

485

Re: Nabídka semen

Robe, tak hlavně že v pořádku dorazila  an  Brzy snad budou další  ad

Janino, tak to se omlouvám, posílala jsem tuším deset dopisů, tak jsem jednu zpáteční adresu asi zapomněla napsat  :rolleyes:  Hlava děravá  ab  ab

486

Re: Nabídka semen

Pavle, mě semínka dorazila včera v pořádku, moc děkuji  ad

487

Re: Nabídka semen

EVI tak jsem to spočítala tak je opilená + - čtyři tydny obě kvetly od 9.4 tak má ještě chvíly čas ab  ab

488

Re: Nabídka semen

Tak počítej ještě asi dva týdny, snad to výjde  ad

489

Re: Nabídka semen

No je krásně naducanej tak to snad vyjde ab  ab už by to byla škoda an

490

Re: Nabídka semen

Včera mi dorazila semínka od Evy,Karen a Pavla . Děkuji. Dala jsem je rovnou do hlíny, snad vyklíčí stejně úspěšně, jako ve vodě.
Pobavil mě manžel- prý kdyby mi každý místo semínek poslal 20,-, tak okamžitě končí s prací. Taky mi vyjmenoval rozměry našich místností, s tím,že mi fakt hrabe.Asi jo.Jen od Evy mám osetý 1 celý truhlíček semínek. Ale snad to alespoň vypiplám.Zatím utěšuji manžela, že na podzim si nechám po1, a zbytek půjde do světa.

491

Re: Nabídka semen

Leni to máš dobrý,já na 46m čtverečných 46 am.po posledním sčítaní,4truhlíky se sadbou co došla,1retrívr a 2 dospělí z toho 1 blázen (já) a to už nemám ponětí co ještě dorazí ab  ab  ab  ab

492

Re: Nabídka semen

Pavle,balíček dnes dorazil,sice byl ulomený lísteček,balíček byl totiž zmačkaný,ale jinak je cibulka v pořádku a semínka také. Moc děkuji.

493 Naposledy upravil: lenkak (06-05-2010 20:03:32)

Re: Nabídka semen

janko-1 amarylka na 1 m2- to není špatné.A dorazit by mohla třeba tchýně- s kufry a 2 kočkami natrvalo.Retrívr je fenka?- co takhle 12 krásných neposedných štěňátek. Nechceš mírně přerostlou, rozložitou palmu? .....
dj.joop-omlouvám se, začla jsem psát něco jiného, že máš postavit větší skleník, než ma Janka bydlení,pokus o vtip, přišlo mi to blbé a nesmázla to celé
taky mi to blblo, samá chyba,duplikované příspěvky,..

494

Re: Nabídka semen

Evi, prišla benfica..semienka..prišli v poriadku an díííky moc..už sa teším keď to bude kvitnúť

495

Re: Nabídka semen

Evčo málem bych zapoměla. Semínka od tebe dorazila v pořádku.Už jsou zasazené i 12 od Radka je v zemině. Další příležitostně přepošlu dál.Dík.Konečně je vidět slunko i když to tam fučí. Tak snad zase budu pokračovat s prací kolem letnění.

496

Re: Nabídka semen

Evi, děkuji moc, za všechna semínka, dneska mi dorazila v pořádku. :-)

497

Re: Nabídka semen

Leni,to asi patřilo Jance?

498

Re: Nabídka semen

Leni retrivr je pes tchýni nemáme a na kočky mám alergii ab  ab teda sem se dostat začíná byt složitější víc a víc a dablování příspěvků hrůza ac  ac  ac

499

Re: Nabídka semen

Evi semienka dnes došli v poriadku. Dík
Dj tak dúfam že porastie... nech sa darí. an

500

Re: Nabídka semen

Tak je Jani hned smázni  an

501 Naposledy upravil: janka (06-05-2010 17:50:14)

Re: Nabídka semen

Mě to nešlo ac skusím to teď an  an
Hurá povedlo se ab  ab  ab