31

Re: Double Record

jojo, to znám.....já taky začínala s darovanýma....pak se z toho ale stane vášeň ab a to je konec.......protože všechny volné místa, parapety, stolky se promění v botanickou..... ad Hmm a kdybych měla jen ty amarylky......mám toho dost....ve velkém jedu ještě v závislosti na ibichách.... ab ab
něco z toho co mi kvetlo mám na svých stránkách
www.kopci.estranky.cz
....ale není tam všechno, něco ještě nekvetlo, něco jsem nestihla nafotit atd. Mám toho tak 2x tolik (ve skutečnosti)

32

Re: Double Record

no kopci, mas nadherny stranky.... to aranzma z bilych hvezdniku...to jsi dostala takovy puget nebo byla nekde tak velkolepa vystava?...uzasny!!! a taky pestujes me oblibene ibisky-super

33

Re: Double Record

Jitko, moc krásně ti to kvete ab Mě teď kvete jen Red Nymph http://sklad.obrazku.cz/t284970_DSC03562.JPG http://sklad.obrazku.cz/t284971_DSC03545.JPG Taky už pokukuju po tom tvým Double record ab Je fakt krásný ad

34

Re: Double Record

kopci-máš krásne albumy amarylky:) ab ab, ale aj orchdky su ok:) ab ab

35

Re: Double Record

Milko, vidím ,že jsi si pořídila krásný avatar. Gratuluji povedls ti  ab ab

36

Re: Double Record

Miroslav napsal:

no kopci, mas nadherny stranky.... to aranzma z bilych hvezdniku...to jsi dostala takovy puget nebo byla nekde tak velkolepa vystava?...uzasny!!! a taky pestujes me oblibene ibisky-super

Mirku, všechny ty pugéty z amarylek co tam vidíš jsou fotky z výstavy, která bývá v Třeboni na zámku každý rok-v dubnu. Byla jsem tam loni, bylo to moc hezké...Nebyla to žádná mega/giga výstava, ale spíš moc hezká, komorní výstava, která zcela zapadla do prostor třeboňského zámku. Moc se mi tam líbilo, bylo to na dvou místech-na zámku a pak ještě asi v bývalé konírně nebo co to bylo a bylo opravdu na co se dívat. Mám to sice přes celou republiku, ale nelitovala jsem. Jediné snad co mě mrzelo bylo to, že avizovali i prodejní výstavu. Ta tam byla, to jo, ale amarylky měl snad jen jeden prodejce (a jen asi 5 klasických odrůd), ostatní měli tulipány, narcisy a do ví co ještě....Rozhodně pokud bude příležitost, ráda si to zopakuju...Je to hezký výlet. Jinak v tu dobu probíhali na náměstí v Třeboni i velikonoční trhy, takže jsem výlet opravdu ocenila....

37

Re: Double Record

...a jinak všem moc děkuju za pochvalu mých stránek.... ab snažím se, leč čas je trochu proti mě. Ale jak je chvilka, pořád vylepšuju a inovuju ab V létě mám ibi a v zimě amarylky.....A orchidee celoročně, ty mi kvetou pořád. Sotva odkvete jedna, začne druhá...No a ještě plno dalších kytek....ale ty už jsou v minoritním množství oproti ibi a amarylkám.... ab

38

Re: Double Record

Kopci, já mám ještě mimo amarylek  fialky, Teďka, na důchod, jsme se odstěhovali z Brna do Ivančic do baráčku po manželovích rodičích.Je tady zahrada, tak ještě to  a nějaká drůbež ,...
Původním povoláním jsem veterinární technik a tak svoji lásku ke všemu co roste ,nebo běhá ,mám konečně možnost tady uplatnit.   Já mám svoje fotky jen na Rajčeti ,můžeš se tak mrknout po mojí zájmové činosti :lol: :lol: http://karelex1.rajce.idnes.cz/

39

Re: Double Record

kopci tvy stranky jsou profi... jinak sice to sem moc nepatri-omlouvam se timto edovi, ale prodavas nejake odrudy ibisku?-hl.ty neobvykle...?

40

Re: Double Record

karelex napsal:

Kopci, já mám ještě mimo amarylek  fialky, Teďka, na důchod, jsme se odstěhovali z Brna do Ivančic do baráčku po manželovích rodičích.Je tady zahrada, tak ještě to  a nějaká drůbež ,...
Původním povoláním jsem veterinární technik a tak svoji lásku ke všemu co roste ,nebo běhá ,mám konečně možnost tady uplatnit.   Já mám svoje fotky jen na Rajčeti ,můžeš se tak mrknout po mojí zájmové činosti :lol: :lol: http://karelex1.rajce.idnes.cz/

už jsem se dívala.... ab neboj, mám to v merku....:-))))) všechno.
Ke zvířatům mám v původní profesi taky blízko...a ke kytkám též...Bylo to moudré rozhodnutí ten domek...Taky žiju v RD se zahradou. V léte není lepší relax než se hrabat v záhonku mezi jahodama, rajčatama a samozřekmě kytkama.... ab

41

Re: Double Record

Miroslav napsal:

kopci tvy stranky jsou profi... jinak sice to sem moc nepatri-omlouvam se timto edovi, ale prodavas nejake odrudy ibisku?-hl.ty neobvykle...?

Mirku, nevím, jestli tě zklamu nebo potěším.... :-)) haha, neprodávám, pouze vyměňuju nebo daruju...Na to, abych je cíleně množila za účelem prodeje nemám čas a ani by mě to netěšilo...(ale znám takové). Raději někomu něco pošlu jen tak..pro radost nebo na výměnu....Můžu ti tak za měsíc šmiknout řízky, budu jim dávat jarní řez. Jen se mi pak ozvi na mail......Ať na tebe nezapomenu...!!!! Máš svoje ibi taky někde na stránkách....?
Díky za pochvalu stránek, jak jsem psala, v mezích možností jsem s něma sama spokojená, ale představy mám ještě trošku jiné....Ale to je jedno....není to důležité, hlavně, když se líbí..!!!

42

Re: Double Record

tak Karen je z Ivančic?!-obcas, kdyz jedem na Floru Olomouc tak mijime Ivančice po dalnici...ale nic vic:-(---ale je tam pekna dalnice :-)

43

Re: Double Record

kopci napsal:

Mirku, nevím, jestli tě zklamu nebo potěším.... :-)) haha, neprodávám, pouze vyměňuju nebo daruju...Na to, abych je cíleně množila za účelem prodeje nemám čas a ani by mě to netěšilo...(ale znám takové). Raději někomu něco pošlu jen tak..pro radost nebo na výměnu....Můžu ti tak za měsíc šmiknout řízky, budu jim dávat jarní řez. Jen se mi pak ozvi na mail......Ať na tebe nezapomenu...!!!! Máš svoje ibi taky někde na stránkách....?
Díky za pochvalu stránek, jak jsem psala, v mezích možností jsem s něma sama spokojená, ale představy mám ještě trošku jiné....Ale to je jedno....není to důležité, hlavně, když se líbí..!!!

mam stranky www.daglad.estranky.cz  ale ibisku mam par-jen ty zakladni .-(  za to spis cibuloviny...

44

Re: Double Record

Kopci, já neměla nikdy na zahradničení čas, to až teďka co jsem v důchodu, šla jsem do předčasného kvůli manželovi je invalidní.Původní moje snaha byla co nejvíc vypěstovat  a odchovat pro vlastní spotřebu,ale pomalu už od toho ustupuji, kačeny a králíky jsem zrušila, mám jen slpice a teďka nově pár krocanů Líheň  - líhla jsem i pro cizí, to byla moje nějvětší radost. Na zahradě si nechám jen pro nás rajčata, papriky, okurky brambory... no teda když to takhle píšu tak toho ani moc neubylo,ale musí, už všecko nestihám. Manžel má před sebou operaci v únoru a pak  ,.. no uvidí se  je na vozíku i když po domě chodí. A pak skalky na chatě, to bych ještě chtěla taky nějak vylepšit. To teda jo Na podzim jsem tam něco dosazovala a jsem moc zvědavá jestli to přezimuje. Ale největší můj současný zájem jsou ta amarylky, už to mám amyšlený jak je přez léto budu mít na zahradě a kde. Moc mě to plánování baví. Manžel sice nadává, že všude na voknech je nějaká petržel,že ani nevidí na ulici ,ale to nevadí. Jen když se jim tam bude dařit. :lol: :lol: :lol:

45 Naposledy upravil: kopci (16-01-2010 21:29:17)

Re: Double Record

Miroslav napsal:

mam stranky www.daglad.estranky.cz  ale ibisku mam par-jen ty zakladni .-(  za to spis cibuloviny...

Mám odvážný dotaz....Ty mečíkové a jiřinkové pole to je vaše dílo....??? ab
Stránky hezké a těch kytek co tam je......Ale přiznám se, že jsem obdovovala hlavně rajčata, několikabarevné mrkve, melouny....No nááádhera...!!!!

46

Re: Double Record

karelex napsal:

Kopci, já neměla nikdy na zahradničení čas, to až teďka co jsem v důchodu, šla jsem do předčasného kvůli manželovi je invalidní.Původní moje snaha byla co nejvíc vypěstovat  a odchovat pro vlastní spotřebu,ale pomalu už od toho ustupuji, kačeny a králíky jsem zrušila, mám jen slpice a teďka nově pár krocanů Líheň  - líhla jsem i pro cizí, to byla moje nějvětší radost. Na zahradě si nechám jen pro nás rajčata, papriky, okurky brambory... no teda když to takhle píšu tak toho ani moc neubylo,ale musí, už všecko nestihám. Manžel má před sebou operaci v únoru a pak  ,.. no uvidí se  je na vozíku i když po domě chodí. A pak skalky na chatě, to bych ještě chtěla taky nějak vylepšit. To teda jo Na podzim jsem tam něco dosazovala a jsem moc zvědavá jestli to přezimuje. Ale největší můj současný zájem jsou ta amarylky, už to mám amyšlený jak je přez léto budu mít na zahradě a kde. Moc mě to plánování baví. Manžel sice nadává, že všude na voknech je nějaká petržel,že ani nevidí na ulici ,ale to nevadí. Jen když se jim tam bude dařit. :lol: :lol: :lol:

Souhlasím....je to radost ty kytky.....

47

Re: Double Record

az na ty tulipany je to me...

48

Re: Double Record

Miroslav napsal:

az na ty tulipany je to me...

tak to teda klobouk dolů....smekám...Takové pole, lány....a tolik záhonků. Ty rajčata máte nádherné...Prostě super....!!!

49

Re: Double Record

Mirku, taky skládám pochvalu, máte moc krásné mečíky a lilie ab Taky je pěstuji ale né v takovém množství ab

50

Re: Double Record

no kdyz uz ma nase vesnice mikroklima tak se to musi vyuzit.-)

51

Re: Double Record

Miroslav napsal:

no kdyz uz ma nase vesnice mikroklima tak se to musi vyuzit.-)

Ale krásně vám to kvete, jen co je pravda ab Lilie mám taky moc pěkné, hodně se množí ab Na mečíky jsem musela hledat vhodné místo, všude se jim nelíbilo :rolleyes: Napadlo mě jestli by se dali mečíky pěstovat třeba i v truhlíku?? Hyacinty tak běžně pěstuji ab

52

Re: Double Record

Mirku, ještě se vás chci zeptat, jestli ty mečíky (cibulky) taky prodáváte??? ab

53

Re: Double Record

Miroslav napsal:

mam stranky www.daglad.estranky.cz  ale ibisku mam par-jen ty zakladni .-(  za to spis cibuloviny...

Mirku, taky jsem valila oči. Nádhera. Taky se snažím pěstovat zeleninu, ale takové množství nemám...Letos chci zkusit melouny. Už mám zamluvený koňský hnůj :-)) Můžu se zeptat, jestli se od Tebe dají některé tulipány pak v létě koupit? Mám moc ráda Albas a Johan Str. a moc se mi líbily i ty Fritz Kreisler. Moc, moc pěkný. A ještě jeden nesmělý dotaz  - Ty jsi Mac-kař? :-)

54

Re: Double Record

Když už jsme u těch ibišků,má někdo zájem o semínka venkovních ibišků? Bílý, modrý,fialový,bílo -růžový,růžový.Když už půjdu na tu poštu.

55

Re: Double Record

helena napsal:

Když už jsme u těch ibišků,má někdo zájem o semínka venkovních ibišků? Bílý, modrý,fialový,bílo -růžový,růžový.Když už půjdu na tu poštu.

Já bych zájem měla, stačí od každého jedno semínko ab

56

Re: Double Record

JitkaU2 napsal:

Mirku, taky jsem valila oči. Nádhera. Taky se snažím pěstovat zeleninu, ale takové množství nemám...Letos chci zkusit melouny. Už mám zamluvený koňský hnůj :-)) Můžu se zeptat, jestli se od Tebe dají některé tulipány pak v létě koupit? Mám moc ráda Albas a Johan Str. a moc se mi líbily i ty Fritz Kreisler. Moc, moc pěkný. A ještě jeden nesmělý dotaz  - Ty jsi Mac-kař? :-)

U tech tulipanu je to horsi, mam jen po par ks, foto tulipanu je z prace, meciky a jiriny atd moje
jinak jak vis, ze mam MAC? :-)

57

Re: Double Record

Tak to jo, já si říkala, že máš záhony tulipánů jak v Holandsku :-)   
Viděla jsem iMac vedle jedné orchidejky, tak jsem hned zpozorněla. ad

58

Re: Double Record

tulipany jsou krasne,ale skoro bych rekl, ze ve vyssich nadm.vyskach pujdou lepe nez tady v nizinach-hodne msic-hodne viroznich tulipanu...

59

Re: Double Record

Snad nám Eda nevynadá, že se bavíne o tulipánech, ale koneckonců taky mají cibuli a taky jsou krásné :-) Mně vždycky po čase tak nějak zeslábnou, někdy už rostou jen listy. Koupila jsem si tu u nás kdysi Albas od jednoho místního pěstitele, ale dneska jestli tam mám tak 2-3...Občas si nějaké koupím v supermarketu. Ale zajímavé je, jak nejvděčnější jsou ty červené babičkovské, obyčejné. Ty přežijou všechno a pořád kvetou. Taky mám iMacka ab

60

Re: Double Record

Mě tulipány taky vždycky někam zmizely :rolleyes: Tak jsem přešla na lilie a mečíky, těm se daří líp. ab