61

Re: Tosca

Janko, stále nevidím růst nové listy. Na fotografii je to špatně vidět. Listy jsou pro zdraví cibulky důležitější než květ. Držím palce, ať nějaké objeví.

eda

62

Re: Tosca

mne Edo vyrostly listy az po tretim odkvetenym stvolu - u Evergreenu a jakpakse ma ted k svetu.-)

63

Re: Tosca

Edo zatím je nemá ale začíná je tlačit jsou zrovna v tom vyřezu .Říkala jsem si že počkám asi tyden a potom květ uříznu.Jen čekám jestli to bude opravdu Tosca mam ji od f. cibulky jako Evina.Ta dostala jinou F.Queen.

64

Re: Tosca

Jani no neviem, neviem či to bude Tosca... Uvidíme... už čoskoro... ab

65

Re: Tosca

pokud nebudes Jani potrebovat pyl tak se dobrovolne hlasim ab

66

Re: Tosca

Pavle když to bude Flamenco jako u Eviny tak se nebudu rozčilovat  an   an   I když na tuhle odrudu mám smůlu už podruhý mi přišla vyhnilá cibule.

67

Re: Tosca

Tak jsem dneska Tosce květ uřízla.Nerostl azačal zavadat. http://sklad.obrazku.cz/t559882_DSCF4152.JPG nevi ale Tosca to asi není.

68

Re: Tosca

pokud zacal zavadat tak nemohl zcela dozar, proto ta barva muze byt prave takto nazelenala, nicmene byt to Tosca stale jeste muze, uvidis, co dalsi kvety...

69

Re: Tosca

Miro asi ji letos nedovolím kvetení.Nechám ji ať se vzpamatuje s toho vyřezání bylo to dost hluboko .Tak si nejsem jistá jestli by nebyl květ zase poškozenej.

70

Re: Tosca

nicmene si v dany okamzik myslim, ze to Tosca je , ma takove ty tecky a jedna polovina kvetu je tmavsi, kdyz nejaky pyly zas z odrud naskubec, budu rad an

71

Re: Tosca

Jak něco rozkvete pošlu a jen dám vědět že posílám jů?   ab     ab

72

Re: Tosca

kdyz se neco zadari tak Ti samozrejme bídnu an pokud budes chtit,ale zatim bych rad jen odrudy, protoze clovek aspon vi, kdo byl otcem ab

73

Re: Tosca

jj  an

74

Re: Tosca

Tak Tosca nebude Tosca ale F queen

75

Re: Tosca

Koukám že jsme na tom všichni stejně  an

76

Re: Tosca

Psal jí někdo ???? že nesouhlasí odrůda ???????

77

Re: Tosca

Já ji nepsala.Udělala jsem blbost že jsem to neudělala protože byla zevnitř chycená hnilobou.Tak ji snad vyléčím.Ale jsme už 3 já ,ty a Evina jí má také od ní.

78

Re: Tosca

no právě vracet ji určo nebudu ale ....

79

Re: Tosca

Mně se teda moc líbí ,ale taky si myslím, že by se jí to mělo říct,že má špatné jméno.Aspoň mailem ji upozornit. an

80

Re: Tosca

Aby nechtěla připlatit.  ab    ab    ab
Flamengo ale v nabídce vůbec neměla tak ani nemusí o záměně vědět.  an   an

81

Re: Tosca

nejspíš to ani netuší, ale to nevadí zám+na je to krásná. Flamengo se mi moc líbí a už udělej novou skupinu pod tím správným jménem .Zaslouží si to. an

82

Re: Tosca

To by měla udělat Evina nebo Radek těm vykvetla nebo vykvete.   an    an

83

Re: Tosca

Radku a nějaká fotka by nebyla :cool: :rolleyes:

84

Re: Tosca

Dnes rozkvetl.Dostal jsem od dodavetele dvě cibule zdůvodu poškození a nejspíše rozkvete i ta druhá.
http://substraty.eu/php/getimg2.php?id=159

85

Re: Tosca

Ivane,já bych to ale takéna Toscu neviděl,spíš Flamenco Queen.

86 Naposledy upravil: Ivan (16-12-2010 13:25:45)

Re: Tosca

Uvidíme jak dopadne ten druhý.Dával jsem si vedle sebe fotky z Edovi databáze a svoji a ten rozdíl není tak velký.Rozkvetl dnes uvidím za dva dny co ještě udělá.

87

Re: Tosca

taky mi to tak prijde, souhlasim s Jirkou

88

Re: Tosca

Ivane, je moc krásný an an,  a odkud posílají dvě cibule místo jedné? :rolleyes:

89

Re: Tosca

dalsi podpultovy prodej ab

90

Re: Tosca

Já jsem si objednala Toscu z Royal Color, má už 2 stvoly, jsem zvědavá, co z cibule nakonec vykvete. :rolleyes: Zatím vede Flamenco Queen.