1

Téma: Libenka - Eucharis.

http://img.janforman.com/th/PIC0711voi2.JPG

2

Re: Libenka - Eucharis.

Pěkná, vypadá jak narcis.

eda

3

Re: Libenka - Eucharis.

Ta květinka je od Janičky  -vosička  učila jsem ji jak otevřít nové tema  a jak hlavně vložit obrázek  .Omlouvám se zapomněla jsem to tam připsat.  Já tuhle krasavici nevlastním.

4

Re: Libenka - Eucharis.

Karen je nejen moc šikovná pěstitelka, ale také mi pomáhá s obsluhou těchto stránek. Stránky se mi moc líbí, jsou dobře udělané! Ráda sem chodím.
Takže Eucharis (lidově Libenka) je také cibulovina. (Jemně voní.) Má ráda, když je v květináči cibulek více, to docela ochotně kvete. Mám je ve dvou květináčích. Jeden se ovšem před nějakým časem vlastní vahou (a taky suchem!!!) převážil, spadl s výšky (na poskládané puzle!) a vysypal se. Při té příležitosti jsem pár malých cibulek odebrala. No a nyní nekvete! Tak alespoň tento jediný...
http://img.janforman.com/th/PIC0713rcq2.jpg http://img.janforman.com/th/PIC07129wnh.jpg

5

Re: Libenka - Eucharis.

Jani tak jsi šikulka  povedlo se ti to a tolik chvály si nezasloužím, ještě se na starý kolena budu červenat.
Kytka je to opravdu krásná. Já dneska dostala od dcery - té z Brna  amarylku co brzy pokvete je to taková ta z obchoďáku, ale v mé situaci  díky bohu za ni. Nejspíš to bude jedna z mála co pokvete.  Druhou  si Zuzka koupila pro sebe , ale až odkvete  dostanu ji taky. Tak budu mít dvě nové  nejspíš obyčejné červené,  no ale třeba mě překvapí.

6

Re: Libenka - Eucharis.

Kájo, určitě máš z kytičky radost! Hlavně ať ti pěkně vykvete. Já jsem s červenou začínala. Vlastně SI ji přinesla domů dcerka a MNĚ už zůstala. ag  Zatím je s ostatními ve sklepě, ale už vystrkuje poupata...
S ostatními cibulkami musíme věřit, že to příští rok bude mnohem lepší!